Grodno Leśnik Kobiór Gospodarze

Kamil Giel Kierownik drużyny
Artur Ginowicz Trener

31.07.2020

W pierwszej połowie lekką przewagę mieli przyjezdni, a Leśnik grał mądrze w obronie i wyprowadzał kontry. Sokół stworzył dwie sytuacje, najpierw piłka po strzale po ziemi zatrzymała się na słupku, natomiast później po kapitalnym strzale z woleja futbolówka przeszła tuż obok spojenia słupka z poprzeczką.

W przerwie goście przeprowadzili aż 4 zmiany, a później jeszcze 2 (w Pucharze można dokonać 7 zmian) co było widać na boisku. W 65 minucie rzut rożny dla Sokoła, zgranie głową w gąszcz nóg i piłka po strzale Bańczyka wpadła do bramki. Leśnik miał dwie okazje do wyrównania. Najpierw po znakomitej akcji Marcina Myszora Marek Jędyczek zmusił bramkarza gości do interwencji. Później do centrze z prawej strony Sebastiana Suchana niepilnowany w polu karnym Maksymilian Kloc głową trafił wprost w bramkarza. W 79 minucie znów tracimy gola po rzucie rożnym. Centra i skuteczną główką popisał się Tomasz Pietrzok. 2 minuty później mocny strzałem z dystansu Mariusz Adaszek dobił gospodarzy.

13.08.2014.(środa), 17:30 - Kobiór

Leśnik Kobiór 0:3(0:0) Sokół Orzesze

0:1 - Michał Bańczyk, 65 min

0:2 - Tomasz Pietrzok, 79 min (głową)

0:3 - Mariusz Adaszek, 81 min

Sędziowali: Paweł Łukaszczyk (główny) oraz Łukasz Stęchły i Leszek Pałys (asystenci)

Leśnik: Wojciech Kłakus - Sebastian Suchan, Marcin Myszor, Dawid Szromek, Paweł Myszor - Paweł Targiel, Adrian Chrobok, Dawid Kulisz (57.Maksymilian Kloc) - Marek Jędyczek, Rafał Pasternak, Tomasz Zawadzki.

Rezerwowy: Rafał Ulman.

Trener: Adrian Cebula.

Sokół: Krzysztof Janik - Sebastian Kubisz, Dawid Lewandowski, Arkadiusz Miguła, Dariusz Kowalewski, Mariusz Adaszek, Paweł Szymura, Patryk Wengerek, Robert Cieśliński, Arkadiusz Adamczyk, Damian Mazur oraz Michał Bańczyk, Krzysztof Gajda, Jakub Krawczyk, Tomasz Pietrzok, Marlon Potoczny i Jakub Koczela.

Rezerwowy: Jarosław Brząkalik.

Trener: Artur Ginowicz.

Żółte kartki: - Arkadiusz Miguła (6.niesp.zach.), Arkadiusz Adamczyk (48.faul).