Wawel II Wirek Ruda Śląska - Victoria Katowice

Wojciech Kocyba Trener

VikiAdmin

20.10.2014

WAWEL II WIREK - VICTORIA KATOWICE 8-0 (5-0)
19 październik 2014, godz. 11:00, Ruda Śląska, ul. Katowicka
Bramki: Rutkowski Patryk (8'), Adrian Deptuch (14', 41' 45'), Adrian Forys (33'), Dawid Majnusz (55', 64'), Karol Niemira (78')
Sędziowie: Jacek Adrian (główny), Tomasz Armata, Mateusz Machaczka

Pogoda: słonecznie, 23°C
Widzów: ok. 20
Kartki żółte: Patryk Rutkowski (Wawel), Damian Gierczak, Michał Bromboszcz, Michał Kwiatkowski, Adrian Foitzik (wszyscy Victoria)
Kartka czerwona: Damian Gierczak (Victoria - za dwie żółte)
Man of the Match: Adrian Deptuch

Składy:
VICTORIA: Adrian Foitzik - Rafał Olszynka, Dominik Bartkowiak, Janusz Dyszkowski (60' Michał Kwiatkowski), Michał Bromboszcz - Damian Gierczak, Sławomir Lipiński (46' Jakub Gabryś), Tomasz Łukowicz (43' Paweł Żymła) - Mateusz Grzondziel, Dawid Jasiura, Paweł Jędrasik (60' Marian Leśniowski)
REZERWA: Jarosław Marciniak, Michał Lubnau, Dawid Skalik,
TRENER: Wojciech Kocyba

WAWEL II: Michał Bednarz - Dawid Majnusz, Karol Niemira, Adrian Deptuch, Mirosław Sławik, Kamil Orszulik, Mateusz Aleksa, Adrian Forys, Patryk Rutkowski, Leszek Bujałkowski, Adam Kacprowicz
REZERWA: Przemysław Stryjewski, Mateusz Bujałkowski, Krzysztof Kubasa, Dariusz Balcerak, Dominik Lorke, Marcin Wójcik
TRENER: Piotr Buchcik

Opis:
Trzecią porażką zakończył się trzeci z rzędu wyjazd do Rudy Ślaskiej podopiecznych Wojciecha Kocyby. "Rzezi" nad czarno-czerwonymi dokonał Wawel Wirek już do przerwy prowadząc pięcioma bramkami. Niestety kolejny raz nasz zespół w niedzielny poranek wyglądał ospale i nie podjął walki co natychmiast wykorzystał rywal. Na domiar złego ze składu wypada kilku podstawowych zawodników, Damiana Gierczaka czeka pauza za żółte kartki, natomiast Tomasz Łukowicz, Janusz Dyszkowski i Michał Bromboszcz nabawili się urazów. Drużynie koniecznie potrzebny jest solidny wstrząs, który uświadomi zawodnikom, że gra w klubie znacznie różni się od gry na podwórku.